Nõukogu


AS PRFoods nõukogu on hetkel kuueliikmeline:

Lauri Kustaa Äimä

Lauri Kustaa Äimä on sündinud aastal 1971. Ta omab magistrikraadi majandusteaduses University of Helsinki’st ning kuulub PRFoodsi nõukogusse alates asutamisest. Lauri Kustaa Äimä on Kaima Capital Oy tegevdirektor ja asutajast osanik. Ta on juhtorgani liige äriühingutes AS Tallink Group, AS Baltika, Managetrade OÜ ja Leedu äriühingutes AB Baltic Mill, UAB Malsena Plius ja Läti äriühingutes BAN Insurance, JSC Rigas Dzirnavnieks ning lisaks veel mitmetes Soomes, Inglismaal, Hollandis, Sloveenias ja Luksemburgis asuvates investeerimisega tegelevates äriühingutes ja fondides.

Aavo Kokk

Aavo Kokk on sündinud aastal 1964. Kokk on lõpetanud Tartu Ülikooli 1990. aastal ajakirjanduse erialal ning Stockholm University 1992. aastal panganduse ja rahanduse erialal ning kuulub PRFoodsi nõukogusse alates 2009. aasta maikuust. Käesoleval hetkel on ta investeerimisnõustamise äriühingu Catella Corporate Finance (Eesti) juhataja ja partner ning OÜ Synd&Katts ja ka nõukogu liige AS Audentes, AS Lemeks ning Creative Union AS.

Harvey Sawikin

Harvey Sawikin on sündinud aastal 1960. Sawikin on lõpetanud Columbia University ja Harvard Law School’i ja kuulub PRFoodsi nõukogusse alates 2009. aasta maikuust. Harvey Sawikin on käesoleval hetkel Firebird Fund, Firebird New Russia Fund, Firebird Mongolia GP LLC, Firebird Republics Fund ja Firebird Avrora Fund juhataja. Ta on New Yorki osariigi advokatuuri liige.

Jaakko Karo

Jaakko Karo on sündinud aastal 1962. Ta lõpetas 1986. aastal Helsinki School of Economics’i teadusmagistrikraadiga (M.Sc) rahanduses ja rahvusvahelises turunduses ning talle omistati 1996. aastal licentiate (Econ) kraad majanduses. Ta kuulub PRFoodsi nõukogusse alates 2009. aasta augustist. Käesoleval hetkel on ta Aurejarvi Rahastoyhtio Oy (endise nimega Cumulant Capital Oy) ning KJK Capital Oy nõukogu liige.

Arko Kadajane

Arko Kadajane on sündinud aastal 1981. Kadajane on lõpetanud Estonian Business Schooli rahvusvahelise ärijuhtimise erialal ning kuulub PRFoods nõukogusse alates 2012. aasta maikuust. Käesoleval hetkel on ta Ambient Sound Investments OÜ portfellihaldur  ning OÜ Juniper ja OÜ Portfellihaldur juhatuse liige.

Kuldar Leis

Kuldar Leis on sündinud aastal 1968. Leis lõpetas Tartu Ülikooli 1993. aastal krediidi ja rahanduse erialal ja omab ka diplomit piimatehnoloogia erialal. Kuldar Leis täitis PRFoodsi juhatuse esimehe ülesandeid alates selle asutamisest kuni 15. maini 2013. Alates 29. maist 2013 kuulub ta PRFoodsi nõukogusse. Käesoleval hetkel on ta ka ASi Linda Nektar ning Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse nõukogu liige. Lisaks sellele on ta Rododendron OÜ, Solarhouse OÜ ning MTÜ Põlva Tenniseklubi juhatuse liige.

  • © 2021 AS PRFoods